Home

dob számítógép Örüljetek böjd golvlampa auktion Megfejtés Engage Gondolj előre

GOLVLAMPA, "Arcade", Ateljé Lyktan. - Bukowskis

FLOOR LAMP, Markslöjd, late 20th century. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet

GOLVLAMPA, mässing, 1940/50-tal. - Bukowskis

Panthella Floor Lamp by Verner Panton for Louis Poulsen, 1970s for sale at  Pamono

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets slut. - Bukowskis

Lámpara de pie sueca moderna, años 30 en venta en Pamono

GOLVLAMPA, 1930-40-tal. - Bukowskis

Slutpris för GOLVLAMPA, Art Deco-stil, sent 1900-tal.

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. in Sweden

GOLVLAMPA, Swedish Modern, 1940-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

FLOOR LAMP, birch, Markslöjd, 1900s. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet

GOLVLAMPA, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

GOLVLAMPA med böjd arm, 1900-talets mitt. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

GOLVLAMPA, trol Falkenbergs Belysning, 1950-/60-tal. - Bukowskis

Floor lights at Höganäs Auktionsverk - Auctionet

JOSEF FRANK, golvlampa, "1842", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra  hälft. - Bukowskis

Svanhalslampa tidigt 1900-tal | Vintagebyrån | Second hand Varberg

An Art Deco floor lamp, 1940s. - Bukowskis

FLOOR LAMP. Wood, Solbacken AB, 2000s. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet